ucla baby!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

Forum je sedaj uradno odprt! ^^ Lepo ste naprošeni da svoje vtise, ideje in komentarje zabeležite v PPK. Pa veselo RPG-janje! (:





Latest topics
» vprašanja.
predlogi, pohvale, kritike. EmptyPet Jul 30, 2010 9:17 am by Maxim

» odsotnosti.
predlogi, pohvale, kritike. EmptyPon Jul 19, 2010 11:54 pm by Jade

» predlogi, pohvale, kritike.
predlogi, pohvale, kritike. EmptyPet Jun 04, 2010 5:58 pm by Rosanna

» advertising.
predlogi, pohvale, kritike. EmptySob Maj 29, 2010 11:00 pm by Connor

» obvestila.
predlogi, pohvale, kritike. EmptyČet Maj 20, 2010 10:55 am by Ellie

» about UCLA baby!
predlogi, pohvale, kritike. EmptyČet Maj 20, 2010 10:37 am by Ellie

» pravila.
predlogi, pohvale, kritike. EmptyČet Maj 20, 2010 10:26 am by Ellie


 

 predlogi, pohvale, kritike.

Go down 
+2
Théo
Ellie
6 posters
AvtorSporočilo
Ellie

Ellie


Število prispevkov : 87
Join date : 18/05/2010
Age : 33
Kraj : LA, California

Letnik in študij
;: 1. letnik, moderni in izrazni ples

predlogi, pohvale, kritike. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: predlogi, pohvale, kritike.   predlogi, pohvale, kritike. EmptyČet Maj 20, 2010 11:22 am

nič nam ni bolj všeč, kot izražanje vašega mnenja, zato vas prosimo da nam v tej temi poveste vaše mnenje o forumu - kaj vam je na njem všeč, kaj bi spremenili, mogoče kaj dodali? vsako mnenje je dobrodošlo in administracija se bo skušala po najboljših močeh ugoditi vašim željam.
Nazaj na vrh Go down
Théo

Théo


Število prispevkov : 45
Join date : 31/05/2010
Age : 30
Kraj : San Diego, CA

Letnik in študij
;: 2. letnik, arhitektura

predlogi, pohvale, kritike. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: predlogi, pohvale, kritike.   predlogi, pohvale, kritike. EmptyPon Maj 31, 2010 10:32 pm

I'll be first, yaayz!
Torej, niti ne vem kje naj začnem. Vsakič, ko pride kakšen nov RPG na sceno sem v trenutku totally excited, tako da zdele ni čisto nič drugače, sploh, ker sem videla že na FB stran od foruma in sem že nekako ugibala, kdaj se bo odprlo. Razz Yes, I'm a RPG stalker. Kar se tiče ideje za forum - všečno. Oxforda ni več in slo RPG scena si zasluži en soliden študentski role play. Sploh awsome mi je izbira lokacije - we all love LA, baby!
Skin je super duper, si kar mislim, kdo je imel prste zraven. ^^ Barve so lepe, sploh teli pastelni odtenki po forumu, slikice pa sončne, morske in pašejo k tematiki. (: Lokacij za pogovore je ogromno, kar je še ena super stvar, da se nam ni potrebno drenat v redkih kavarnicah in klubih, da imaš pač širok spekter izbire.
VŠEČ VŠEČ VŠEČ mi je, da je toliko študijev na izbiro. Sploh primerjalna književnost, indoevropske kulture in podobne special zadevice. smitten Si že kar mislim kaj bom izbrala za drugi lik, če se ga odločim naredit. Administracija je kolikor jih poznam res super in ne dvomim, da boste za vse člane pripravil marsikaj posebnega, da boste popestrili dogajanje. Upam, da se bo odvijal tud veliko drame, because we all want that, right?

Kaj naj še rečem? It's amazing. <3

P.S.: Edina stvarca, ki jo pogrešam je reputation, tisto, ko daješ pluske in minuske.^^ But I'll live.
Nazaj na vrh Go down
Paul

Paul


Število prispevkov : 16
Join date : 31/05/2010
Age : 30
Kraj : paris, france

Letnik in študij
;: 2. letnik, režija in igra

predlogi, pohvale, kritike. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: predlogi, pohvale, kritike.   predlogi, pohvale, kritike. EmptyČet Jun 03, 2010 3:34 pm

Hello, I love you. ^_^

Torej, končno sem se vdala tistemu napisu tamle zgoraj, ki me lepo naproša, da svoje vtise, ideje in komentarje zabeležim sem. In v bistvu bi bilo grdo od mene, da ne bi česa napisala. Forum je res wow - prvo kot prvo mi je v oči padel banner, ki je precej krasen. Potem skin - čeprav ponavadi nisem ravno navdušenka nad pastelnimi barvami, tukaj res pašejo zraven in potem so še tiste luštkane ikone pred temami. Dobro, potem so tukaj teme - ki so res takšne, da imaš širok izbor in imam veliko manj težav kot ponavadi pri iskanju kakšne idealne teme za začetek, čeprav mi to ponavadi dela ogromno težav. Razz
In potem še sama tematika foruma. Blazno kul, ker univerze ponavadi ponujajo ogromno možnosti za RPG, sploh sama postavitev dogajanja v Kalifornijo je itak krasna ideja, ker je pač morje in sonce in plaža in vse. Resno, vse pohvale administraciji. In lahko bi še nadaljevala z naštevanjem vsega, kar mi je všeč (v bistvu niti ni česa, kar mi ne bi bilo všeč Razz ), ampak mislim, da ste do zdaj že dojeli, da sem popolnoma zaljubljena v ta forum.

In ne bom rekla da je forum awesome, ker je v bistvu administracija. Navsezadnje ste ga vi naredili. smitten
Nazaj na vrh Go down
Ellie

Ellie


Število prispevkov : 87
Join date : 18/05/2010
Age : 33
Kraj : LA, California

Letnik in študij
;: 1. letnik, moderni in izrazni ples

predlogi, pohvale, kritike. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: predlogi, pohvale, kritike.   predlogi, pohvale, kritike. EmptyČet Jun 03, 2010 3:41 pm

awh thanks u guys :*

nam ful velik pomen da se vam forum zdi, smo se very much trudili <3 za idejo o temi se lahko zahvalte Liamu, he's the awesomest smitten
grafiko je seveda nardila our one and only, connor/adrianna, razn slikce u opisih, to je prispevau tut liam (:

smo res probal odpret čimveč tem, da mate velik izbire, tko da komej čakamo da se začne šolsko leto, upam da tut vi! smitten smitten
Nazaj na vrh Go down
Liam

Liam


Število prispevkov : 34
Join date : 18/05/2010

Letnik in študij
;: 1. letnik, novinarstvo

predlogi, pohvale, kritike. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: predlogi, pohvale, kritike.   predlogi, pohvale, kritike. EmptyČet Jun 03, 2010 7:29 pm

Guys means a lot, really. smitten

Tako jaz, kot Ellie in Connor smo se nenormalno trudili, da bi bil UCLA ravno takšen kot je, ob temu gre verjetno poudariti tudi to, da smo sami nekako popolnoma navdušeni nad vsem skupaj, zato smo veliko vložili v ta forum. Poleg vsega kar je že Ellie pred mano napisala - hvala btw - naj povem še to, da je bila tudi ona fenomenalna, saj je odprla veliko večino tem, spisala vsa pravila in na sploh je zakon. Ellie&Connor u two r the best. smitten

Mi smo dali vse od nas, in bomo še naprej delali na temu, da vam bomo nudili čim več možnosti za razvoj vaših likov, vi pa nas lahko nagradite z vašo prisotnostjo in aktivnostjo v RPG in tudi OOC predelih foruma.

UCLA BABY is the awesomnest. smitten
Nazaj na vrh Go down
Florence

Florence


Število prispevkov : 29
Join date : 30/05/2010
Age : 28
Kraj : Seattle, WA

Letnik in študij
;: 1. letnik, francoščina in jazz

predlogi, pohvale, kritike. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: predlogi, pohvale, kritike.   predlogi, pohvale, kritike. EmptyPet Jun 04, 2010 2:32 pm

nekako že dolgo razmišljam o tem kaj naj bi vse v tej temi napisala ker stvari je res ogromno ^.^ forum je .. epic win. skin mi je supervšeč, čeprav sama tudi nisem nekakšna pripadnica pastelnih barv, ampak glede na to kako lušno se vse ujema je great (kaj drugega bi pa lahko pričakoval od connorja?) :3 administracije tako nikoli ne bi mogla dovolj prehvaliti, ker ste res naredili awesome job. na sploh, toliko tem in toliko možnosti kje napisati začetek in pa navsezadnje tudi kateri študij vzeti = genious. res, vse skupaj je enostavno awesome in upam da se bo forum še dolgo časa obržal na RPG sceni, ker - kdo pa bi pustil da tak čudovit forum sploh propade?

UCLA rocks my socks, prav tako pa administracija in vse skupaj :3
keep on the great work (as always)
Nazaj na vrh Go down
Rosanna

Rosanna


Število prispevkov : 36
Join date : 02/06/2010

Letnik in študij
;: 1. letnik, slikanje in risanje

predlogi, pohvale, kritike. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: predlogi, pohvale, kritike.   predlogi, pohvale, kritike. EmptyPet Jun 04, 2010 5:58 pm

Jaz tudi morem pohvaliti tale forum, ker je absolutely amazing. smitten Jaz ga obožujem... res. (:
Takoj, ko sem videla oglas (ki je mimogrede super) sem bila čisto navdušena in odločena, da se čim prej prijavim. Ideja je res odlična, ker daje univerza veliko možnosti, ker je tema tako odprta in te nič kaj dosti ne omejuje. Grafika je božanska. Barve, slike, vse se ujema v nulo in naredi popoln prvi vtis. Anyway, vse pohvale administracij, ker se vaš trud res da takoj opaziti in čisto vse na forumu mi je noro všeč. Se pa pridružujem ostalim in upam, da bo še dolgodolgodolgo ostal na sceni. ^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





predlogi, pohvale, kritike. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: predlogi, pohvale, kritike.   predlogi, pohvale, kritike. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
predlogi, pohvale, kritike.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ucla baby! :: excuse me, you have to fill out the forms out first please! :: ► notice board.-
Pojdi na: